top of page

Petr a Camila - Česko - Chilská veselka

Když mi můj dlouholetý kamarád Petr, s nímž máme spoustu vzpomínek z doby, kdy jsme se potkali na Novém Zélandu, řekl, že se bude ženit, byl jsem nadšený. A když mi nabídl, abych byl fotografem na jeho svatbě, nemohl jsem odmítnout.

Svatba měla proběhnout v malebném prostředí průhonického zámku, což samo o sobě slibovalo úchvatné fotografie. Ale když mi Petr začal popisovat plán dne, uvědomil jsem si, že to nebude klasická svatební akce. Na jedné straně tradiční a romantický zámecký obrad a na druhé straně neformální a pohodová oslava v auto campu. A aby toho nebylo málo, nevěsta Camila je původem z Chile, což přidalo další exotický nádech celé události.

Den svatby začal jako v pohádce. Průhonický zámek poskytoval dokonalé pozadí pro Petrův a Camilin velký den. Sluneční paprsky procházely skrz stromy a odrážely se od vodních hladin, vytvářejíc atmosféru plnou magie. Po obradu, který byl směsicí českých a chilských tradic, jsme se všichni přesunuli do auto campu.

Místo formálního banketu a tanečního parketu se hosté mohli těšit na piknikové stoly, grilování a mnoho trávy. A když říkám "mnoho trávy", myslím tím skutečně mnoho trávy, což dodalo oslavě ještě více pohodové atmosféry. Lidé se smáli, tancovali a sdíleli příběhy o Petrovi a Camile, zatímco já jsem měl tu čest zachytit tyto okamžiky.

Celý den byl kombinací tradičních a neformálních prvků, což ho činilo naprosto jedinečným. Byl jsem vděčný za příležitost být součástí tak pohodové a "low-cost" svatby, která ukázala, že skutečně nezáleží na tom, kolik peněz utratíte, ale na vzpomínkách, které si vytvoříte.

bottom of page